a doporučení

Pravidla

1. Dovolená začíná ve 14:00 hod. nástupního dne (nebo dle dohody, nejpozději do 19:00 hod. ) a končí v 10:00 hod. konečného dne pobytu (nebo dle dohody).
2. Na pokojích a ve všech interiérech ubytování je přísně zakázáno kouřit. A host je povinen se v objektu chovat tak, aby nevznikl požár. Oheň rozdělávat pouze v přenosném ohništi a ohniště umístit na místech tomu určených.
3. Rodiče popř. zákonní zástupci odpovídají za bezpečnost svých dětí ve všech prostorech i v jeho venkovní části, tedy v celém areálu Apalucha49.
4. V době od 22:00 hod. do 6:00 hod., včetně venkovních prostor, režim nočního klidu, kdy je host povinen chovat se tak, aby nerušil ostatní nadměrným hlukem.
5. Domácí mazlíčky prosím nechejte doma, ve speciálních případech po dohodě.
6. V obývacím pokoji se nachází historický příborník. Prosíme o dodržování zákazu odkládání jídel a sklenic s nápoji (dělají se kolečka a skvrny).
7. Z bezpečnostních důvodů je zakázáno otevírat poklopy od ČOV, Aku nádrže, Studen, a septiku. Upozorňuji, že voda ve studních a v aku nádrži není pitná.

8. DO TOALET JE ZAKÁZÁNO VHAZOVAT PŘEDMĚTY, KTERÉ DO WC NEPATŘÍ VČETNĚ VLHČENÝCH UBROUSKŮ, KAPESNÍČKŮ A DÁMSKÝCH HYGIENYCKÝCH POTŘEB A PODOBNÝCH VĚCÍ . DOCHÁZÍ NÁSLEDNĚ K UCPÁNÍ POTRUBÍ A NEFUNKČNOSTI ČOV.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 775 411 280

Email: info@apalucha49.cz