www.larawellness.cz, 2,7 km

Lara Wellness Čeladná

Relaxační a regenerační centrum Lara wellness je součástí areálu Lázní Čeladná, který se rozprostírá v rozlehlém lesoparku na rozhraní obcí Čeladná a Kunčice pod Ondřejníkem. Kouzelné prostředí s kulisou nejvyšších beskydských vrcholů obklopuje lázeňský park, založený již v roce 1902, dr. Majem a jeho ženou Boženou. Kromě vlastního zázemí s wellness centrem se v tomto areálu nachází i Beskydské rehabilitační centrum (BRC). Wellness centrum poskytuje širokou škálu služeb od bazénu s výhledem na Beskydské vrcholky a teplotou vody 29°C , parní lázně , tapidárium, finské a jiné sauny až po rozličné masáže.

www.prosper-golf.cz, 3,1 km

Prosper Golf Resort Čeladná

Na tomto krásném golfovém hřišti, které bylo i hostitelem turnaje PGA European Tour, se nachází dvě osmnáctijamkové mistrovské hřiště včetně tréninkových odpališť a hřišť. Golfový areál nabízí vyžití jak pro začátečníky (možnost asistence trenérů) , tak i profesionálů.

www.golf-ostravice.cz, 8,3 km

Golf & Ski Resort Ostravice

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce atd. Golfový areál nabízí vyžití jak pro začátečníky (možnost asistence trenérů) , tak i profesionálů.

sportovní klub SK Čeladná , tel. 722 937 334, 1,8 km

Tenisový kurt v centru obce Čeladné

Kozinec neboli Čeladenský hrádek. Byl to hrádek, který byl postaven za účelem střežení významné obchodní cesty z Moravy do Uher. Byl umístěn do horského průsmyku Tisňava. Přesné určení polohy bylo specifikováno až v roce 1981. Na místě se však nezachovali žádné kompaktní zdi, pouze velké množství sesypaného kamení rozsetého po okolních svazích. Takto rozseté kameny naznačují, že byl hrádek zničen nájezdem nějakých panských družin, které horské oblasti ovládaly ve 14, 15 století. Přesná trasa k tomuto hrádku je popsána na výše uvedené www stránce.

www.btk.unas.cz, 7 km

Tenisové kurty ve Frýdlantě nad Ostravicí

Je zde k dispozici 9 antukových kurtů, které lze rezervovat přes internetové stránky výše.

www.areal-opalena.cz, 2 km

Ski areál opálená

Ski areál je jak pro zimní vyžití, tak pro letní. V zimě lyžujeme, včetně lyžařské školy, v létě jezdíme na koloběžkách a bugíně. Pro koloběžky silniční a terénní je k dispozici několik tras s různou délkou a obtížností. Součástí areálu je i stylová hospůdka s místní výtečnou kuchyní.

www.opicarna.cz, 11 km

Lanové centrum v Ostravici „Opičárna“

Horské lanové centrum s několika trasami různých obtížností a různých délek pro všechny věkové kategorie. Součástí je i novinka , lanové bludiště.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 775 411 280

Email: info@apalucha49.cz