Vila Apalucha 49

Stylové ubytování v Beskydech v nové chatě pro 12 (14) osob v Čeladné. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, relaxaci a načerpání nových sil.

Pár slov o domu

Vila Apalucha49 v Beskydech

STYLOVÉ ubytování v Beskydech v nové chalupě pro 12 osob (vyjímečně 14 osob) v Čeladné. Ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo jen víkend s partou přátel, kde nádherně  zrelaxujete a načerpáte plno nových sil při Wellness pobytu. Apalucha49 se nachází v údolí Beskyd obklopena nádhernou přírodou, která vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.
Malebná vesnice Čeladná v údolí řeky Čeladenky se rozprostírá mezi několika Beskydskými horami – Smrk (1276 m), Malý Smrček (711 m), Smrček (858 m), Malá Stolová (1009 m), Skalka (964 m).

Koupelny

3

Sauna

1

Ložnice

3

Osob k přespání

12 (14)

Bazén

1

Horký sud

0

Vybavení a okolí

Nová chalupa nejen pro rodiny s dětmi.

Tři plně vybavené ložnice nadstandartních rozměrů, každá s vlastním sociálním zařízením – koupelna, toaleta. Společenská místnost s velkým jídelním stolem, nová kompletní kuchyně a prostorná terasa včetně slunečníku, s výhledem na překrásné panorama Beskyd.

Dovolená v Beskydech

Chata Beskydy Apalucha49 dýchá příjemnou rodinnou atmosférou, je situován v klidném úpatí hory Skalka Ondřejnického masivu v Čeladné.

Blízké okolí

V okolí se kromě krásné přírody nachází sjezdovka Ski areál Opálená a dvě golfové hřiště Prosper Golf Resort Čeladná a Golf & Ski resort Ostravice. Určitě nesmíme zapomenout na túry a pokud si tak zvolíte, určitě navštivte Ski opálená, kde mají naprosto úžasné borůvkové knedlíky. 

Wellness - krytý bazén a sauna

Ano, máme pro Vás nádherné vyžití v zastřešeném bazénu se slanou vodou a samostatný prostor kde se budete oddávat sauně. Součástí sauny je i posezení, samozřejmě sprcha a toaleta. Sauna se nachází v samostatném objektu vedle hlavního domu. Bazén se nachází hned vedle prostorné pergoly a Vy tak můžete plynule přecházet mezi bazénem, opalovací částí a částí kde se již budou určitě připravovat nějaké dobroty z grilu. Gril, ohniště a dřevo je samozřejmě k dispozici. Už to vidíte?

 
 

Vila Apalucha49 v Beskydech

Je to pravé místo, kde si můžete odpočinout od smogu, hluku a uspěchanosti města, obklopeni překrásnou přírodou. A teď si představte, jak pohodlně sedíte na terase, nic neděláte, vidíte východ slunce, vychutnáváte si svůj šálek kávy a Vaše pohledy směřují na ty nádherné vrcholy Beskyd.

To je Apalucha49.

Kontakt

Majitel a hostitel: Ing. Viktor Kaštyl

Telefon: +420 775 411 280
Email: info@apalucha49.cz

Rezervace vily Apalucha49

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Obsazeno
 
- Čekající

Cena celkem: 0,0 

Jméno (povinná):

Příjmení (povinná):

Email (povinná):

Poznámka: