Babiččin Vejminek

Ubytování až pro 4 osoby v malebných Beskydech.

Pár slov o domu

Babiččin Vejminek v Beskydech

Babiččin Vejminek je malá, roztomilá  chaloupka pro 4, vyjímečně 5 osob (malé dítě). Ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo jen jen víkend ve dvou. Nachází se  v Beskydech, v obci Čeladná na velmi klidném a tichém místě, kde nebudete vůbec nikým a ničím rušeni. Je nedaleko, vzdušnou čarou asi 200 m od Apalucha49. Okolí Babiččina Vejminku je nádherná příroda , která vybízí  ke krásným procházkám nebo cykloturistice.
Obec Čeladná je malebná vesnice v údolí řeky Čeladénky, ležící na úpatí několika Beskydských hor – Smrk (1276 m), Malý Smrček (711 m), Smrček (858 m), Malá Stolová (1009 m), Skalka (964 m).

Koupelny

1

Ložnice

1+1

Osob k přespání

4

Vybavení a okolí

Chaloupka

Chaloupka nabízí ubytování jak pro rodiny s dětmi, tak i jen pro samotné páry. Vejminek se nachází na konci soukromé cesty, cca 100 m od od tzv. Valašské cesty. Díky této poloze se v okolí rozprostírá ticho, klid a pohoda. V Babiččině Vejminku budete vždy sami, buď rodina nebo pár, díky tomu se vám naskýtají zajímavé možnosti. Parkování je možno vedle Vejminku na soukromé cestě. 

Dovolená v Beskydech

Babiččin Vejminek je velmi příjemná chaloupka, přesně taková, jakou si představíte, když by jste  jeli k babičce na venkov. Je situován v klidném úpatí hory Skalka Ondřejnického masivu v Beskydech.

Blízké okolí

V okolí se kromě krásné přírody nachází sjezdovka Ski areál Opálená, golfové hřiště Prosper Golf Resort Čeladná, Bobová dráha, tzv. Bobovka a další možnosti vyžití. 

Terasa s výhledem na Lysou horu

Součástí Babiččina Vejminku je i prostorná terasa, včetně posezení a grilu. Hned vedle terasy je místo, kde se dají uložit kola nebo další sportovní vybavení. Je samozřejmě uzamykatelný. Z terasy je nádherný výhled na nejvyšší vrcholy Beskyd, Lysou horu a Smrk. Na terase je ještě připraveno dřevo do krbových kamen, které se nacházejí v chaloupce. 

 
 

Babiččin Vejminek v Beskydech

Co je uvnitř Chaloupky?  Přízemí a patro. V přízemí se hned za dveřmi nachází chodba ze které se jde do ložnice potažmo do koupelny. V ložnici se nachází manželská postel a je zde i křesílko ve kterém sedávala prababička (polstr je nový). Z ložnice je nádherný výhled do okolní přírody a hlavně na vrcholy Beskyd. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, komoda velká skříň a krbová funkční kamna. Toaleta je na chodbě. Z chodby se jde potom do patra, kde se nachází kuchyně , jídelna a obývací pokoj. Kuchyně je plně vybavena pro 4 osoby a dle hostů tam nic nechybí. V obývacím pokoji je sedačka, televize, radio, CD přehrávač a kazetový přehrávač a rozkládací postel pro dva. Hosté mají k dispozici kompletní peřiny (polštář + peřina) včetně povlečení, dále na osobu dva ručníky. V chaloupce je ještě pračka a také fén. K dispozici samozřejmě Wi-Fi. Celý Vejminek je vytápěn plynem a na radiátorech jsou termostatické hlavice.

Kontakt

Majitel a hostitel: Ing. Viktor Kaštyl

Telefon: +420 775 411 280
Email: info@apalucha49.cz

Rezervace Babiččin Vejminek

Nahrává se kalendář...
- Dostupné
 
- Obsazeno
 
- Čekající

Základní cena(1 osoba): 0,0 
Příplatek za osoby: 0,0 
Cena celkem: 0,0 

Jméno (povinná):

Příjmení (povinná):

Email (povinná):

Osob:

Details: